|
Jeszcze raz czaro, bo widzę że do ciebie nie dochodzi - ten temat jest o aktualnym trenerze Wisły, panu Skowronku.
Jeśli chcesz snuć wizje co będzie w czerwcu 2021 - załóż odpowiedni temat, a przestań spamować ten.
Co zaś do wątku o przebudowie drużyny - każdy z nas przymknął by oko na styl i wyniki, gdyby w obronie grał Hoyo, w ataku Buksa itd.
My naszą "przebudowę" rozpoczynamy od pewniaków Klemenza i Janickiego w środku, oraz Becirajem w ataku - zawodników którym kończy się kontrakt w czerwcu 21.jaka to budowa, pod przyszły sezon, chyba tylko Ty wiesz..
|