Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 13.09.2020, 16:29
Moim zdaniem, największym problemem Skowronka, jako trenera, a może i jako człowieka, jest to, że jest absolutnie pozbawiony jakiejkolwiek wyobraźni, a przy okazji nie trafiają do niego absolutnie żadne czynniki zewnętrzne. Ma w głowie parę schematów, co do tego, co "powinno" się robić podczas meczu, ale nie mają one żadnego związku z tym, co się aktualnie dzieje na boisku, bo Ptaszek ma te założenia PRZED meczem.

Będziemy prowadzić? - Będę murował bramkę. Innej opcji nie ma. Nieważne jest, co się dzieje.
Zawodnik będzie grał dobrze i się rozkręcał? - Zmienię go, bo tak sobie założyłem dwa dni temu.

Wiadomo, "gdyby Beqiraj trafił, itd, itd". To nie ma związku. Mamy drużynę bez stylu, bez tożsamości i bez jaj. Zero jakiegokolwiek progresu, ani nawet widocznego kierunku, w którym ten progres miałby nastąpić.

Czy Artur jest do natychmiastowego wy.......enia? Zależy to TYLKO od tego, jakie mamy ambicje na ten sezon.
Odpowiedz cytując