Temat
:
[III kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 13-09-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
69
13.09.2020, 16:04
Pogoń była dzisiaj beznadziejna ale nasz taktyk dzisiaj przeszedł samego siebie. W kolejny meczu proponuję zacząć murarkę tak od 50 minuty.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 13.09.2020 o godz. 16:07.
ciastek88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek88
Znajdź inne posty napisane przez ciastek88