|
Graliśmy przez 10, może 15 minut drugiej połowy, dopóki trener nie zdjął najlepszych zawodników i nie cofnął zespołu. Mogło się opłacić, nie opłaciło się.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|