|
słuszna analiza... nasza pomoc wydaje się tylko statystować przy grze do przodu - królują długie piłki do Silvy. Może się uda?
Ponawiam pytanie z poprzedniego meczu: przy naszym posiadaniu piłki w środku, lub na lewym skrzydle (kiedy Yaw schodzi do środka lub na lewa stronę), widać dobrze ustawionego Szotę po prawej stronie: jest często sam bez żadnej asysty. I ci? Żadnego podania w tamtą stronę?
Nie widzą czy nie chcą?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|