|
A tymczasem bezbłędny w SFG Sadlok pięknie podaje do skutecznego, rasowego napastnika Silvy i myk, 1:0 dla nas.
Błędy indywidualne Klemenza, które odpowiadają za bramkę dla Pogoni na 1:1 niczego nie zmieniają. Firmowe rozegranie Wisły: środkowy obrońca do środkowego, do środkowego, do bocznego i luta do przodu - wciąż się sprawdza, wciąż dostarcza nam emocji.
A tak na poważnie. Nie zwolnimy Skowronka, nie powinniśmy go zwalniać, dopóki nie ma szorowania po dnie, ale ja tu widzę regres, a nie progres. Trener powinien pracować nad sobą i drużyną, z tej pracy powinny być jakieś efekty. Obrona na środku nie została wzmocniona (taka polityka kadrowa), ok, ale pomoc już tak, nie rozumiem, czemu nie gramy do przodu przez pomoc, naszą najmocniejszą pozycję. Pomoc też dziś nie bardzo pomaga w obronie, a więc w słabszym aspekcie naszej gry.
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.09.2020 o godz. 14:52.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|