"Na tym forum matołów nie brakuje" (cytując ciebie) - no miłe masz podejście do kolegów i koleżanek z forum. Ja bym dodał, rozwijając twoją"myśl" jesteś jednym z czołowych "matołów" co nawet nie wiedział czy jest kibicem Wisły czy jakiegoś Arsenalu. Jak już się "określisz" to daj znać, krakusie co nawet gwary krakowskiej nie zna.
Skoro sobie pozwalasz - też sobie pofolguje. Z wieloma z forum dyskutowałem, ale taki ociężały intelektualnie typ jak ty to nie za często się trafia.
Chcesz dalej "odreagowywać" doznane "upokorzenia" i wyskakiwać co jakiś czas z takimi "gównami"? Ne szkoda ci czasu?