A nie mowilem, ze zaraz bedzie ze nie ma kim grac z przodu?
Kuba - nikt.
Yeboah - ManU, nikt
Savic - wciagnal lige slowenska nosem, ale nikt
Basha - zupelne zero
Zhukov - Standard Liege, Roda Kerkrade, Astana, Ural - pan nikt
Beqiraj - reprezentant kraju, strzela w reprezentacji bramki - nikt
Buksa - 17 lat i 4 piekne bramki w lidze - nikt
Wy juz sie tak przyzwyczailiscie do tej miernoty prezentowanej pod wodza skowronka ze na prawde wierzycie, ze nikt nie potrafi kopac pilki.
To jest dopiero dramat.