Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.09.2020, 16:54
A nie mowilem, ze zaraz bedzie ze nie ma kim grac z przodu?

Kuba - nikt.
Yeboah - ManU, nikt

Savic - wciagnal lige slowenska nosem, ale nikt

Basha - zupelne zero
Zhukov - Standard Liege, Roda Kerkrade, Astana, Ural - pan nikt

Beqiraj - reprezentant kraju, strzela w reprezentacji bramki - nikt

Buksa - 17 lat i 4 piekne bramki w lidze - nikt



Wy juz sie tak przyzwyczailiscie do tej miernoty prezentowanej pod wodza skowronka ze na prawde wierzycie, ze nikt nie potrafi kopac pilki.
To jest dopiero dramat.
Odpowiedz cytując