|
To czy i kiedy zwolnią trenera mało mnie interesuje, ja bym chciał żeby ktoś mu wytłumaczył, że remis uzyskany obroną Częstochowy nie dołoży plusa do oceny jego pracy. Bo antyfutbol nie przyciągnie kibiców ani sponsorów. Dobrze by było żeby tą oczywistą prawdę usłyszał od zarządu bo wtedy pewnie posłucha i zacznie choć w minimalnym stopniu myśleć o organizacji gry do przodu. Bo granie na walkę do napastników i liczenie że coś się uda to nie trenerka.
|