Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 09.09.2020, 13:41
btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.[/QUOTE]

Ogryzek jesteś największym optymistą na forum.Pocieszę Cię, że też wierzę, że Wisła pod wodzą Skowronka zaśpiewa na najwyższych falach
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 09.09.2020 o godz. 13:42.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując