|
btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.[/QUOTE]
Ogryzek jesteś największym optymistą na forum.Pocieszę Cię, że też wierzę, że Wisła pod wodzą Skowronka zaśpiewa na najwyższych falach
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 09.09.2020 o godz. 13:42.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|