MaLk napisał(a):

|
Żeby być szczerym - Skowronek robi(ł) na rynku trenerskim za nową falę, młodego, perspektywicznego i w ogóle gorące nazwisko.
|
Robił i jako niemal jedyny był wtedy DOSTĘPNY od ręki na rynku, bo rozstał się wcześniej ze Stalą Mielce. Wtedy były opcje:
- czekać na innych lepszych zajętych aż rozwiążą kontrakt
- szukać innych za granicą i liczyć że szybko załapią polskie realia
- albo brać Skowronka żeby się jak najszybciej ratować przed IV ligą
(co się udało)
To tak żeby uściślić.
btw
Tak jak wtedy byłem chyba jako pierwszy zwolennikiem trenera Skowronka u nas na forum, tak dalej uważam/wierzę że projekt Skowronek w Wiśle się uda pomimo kilku niemiłych potknięć jak choćby KSZO.