krysztal napisał(a):

|
Tak już zawsze będziemy wyjeżdżać z tym Brlekiem .Tak samo już zawsze będziemy mówić że jakby nie trio to Wisły by juz nie było
|
Nie no byli byśmy ale pewnie w IV lidze. A nie no przecież Wisłocki by nam sponsora załatwił tak jak załatwił koszykarkom i innym sekcjom które zdążył polikwidować.