Wyświetl pojedynczy post
Invocato
Junior Member
 
Od: 09.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86900
Stary 09.09.2020, 11:49
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak już zawsze będziemy wyjeżdżać z tym Brlekiem .Tak samo już zawsze będziemy mówić że jakby nie trio to Wisły by juz nie było
Nie no byli byśmy ale pewnie w IV lidze. A nie no przecież Wisłocki by nam sponsora załatwił tak jak załatwił koszykarkom i innym sekcjom które zdążył polikwidować.
Odpowiedz cytując