ramzes190 napisał(a):

To pewnie Brlek też Cie nie przekonywał?
Na szczęście są eksperci którzy wyróżniali go jako mega walczaka, coś w stylu Lloncha. Daj Żukowowi rozegrać 150 spotkań w ekstraklapie to na nim zarobimy jeszcze 2-3 banki
|
już do końca świata przy każdej krytyce słabo rokującego piłkarza będziecie wyjeżdżać z tym Brlekiem ?
gość uja grał, wystrzelił na kilka meczy (udało sie go sprzedać ponad wartość) ,potem znowu uja grał i tak jest do dzisiaj (dno)