Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 08.09.2020, 21:08
Trochę w nawiązaniu do dyskusji w temacie o Skowronku. Wybór Dawida Błaszczykowskiego na prezesa wydał mi się mocno ryzykowny. Powiedzmy, że się świetnie nadaje do tej roli, chętnie w to wierzę. Ale co się stanie, jeśli okaże się, w którymś momencie, że zarządzanie klubem go przerosło? Czy Kuba jako członek rady nadzorczej będzie w stanie zagłosować za odwołaniem brata? Czy jeśli zostanie przegłosowany, będzie w stanie dalej harmonijnie współpracować z Jażdżyńskim i Królewskim?

To na razie martwienie się na zapas, ale widzę tu potencjał na olbrzymi kryzys.
Odpowiedz cytując