|
Szkoda że po pominałeś fakt że Zukov wchodził w mecze po pandemii z kontuzją która w końcu na dobre wykluczyła go z gry na dłuższy czas. Teraz znowu krótki okres przygotowawczy nie ułatwił zadania zawodnikowi który bazuje w głównej mierze na fizyce swojej gry.
Jeśli ma dojść do formy to właśnie teraz i idę o zakład że jeszcze jesienią pokażą się z najlepszej swojej strony.
Jakbyśmy mieli co rok wymieniać 20 zawodników to byśmy już dawno poszło w torbami. A w zasadzie o mało już nie poszliśmy.
|