Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 08.09.2020, 17:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów

ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem...
Również chcę żebyś napisał jakie to "oczywiste względy", bo ja ich nie znam.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując