Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów
ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem...
|
Również chcę żebyś napisał jakie to "oczywiste względy", bo ja ich nie znam.