Cytat:
|
Poszlaka jest taka, że jak na razie Błaszczykowski obsadza klub ludźmi, z którymi współpracował albo których zna. Prezesem został jego brat, który piłką się nie zajmował. Stąd też zarówno moim, jak i kilku innych tutaj osób, zdaniem angaż Brzęczka jest prawdopodobny.
|
A Nawałki nie zna? A Fornalika? Smudę? Dziesiątki innych młodych/starych trenerów?
Dawid Błaszczykowski ma licencję trenera i był asystenem Brzęczka, gdy ratowali Raków przed upadkiem. Nie wiem zresztą czemu to mu zarzucasz - co z piłką wspólnego miał Obidziński?
Cytat:
|
A dyskusja, czy ten Brzęczek jest prawdopodobny, a jeśli nawet tak, to czy to dobry pomysł to normalna dyskusja na forum piłkarskim. Proponuję zluzować ze słowem "s....ysyństwo", bo ja tu nikogo nie obrażam i jeśli mamy sobie rozmawiać, to też nie chciałbym bym być obrażany.
|
Zobacz na tytuł tego tematu - tak pisanie o tym w tym temacie to sk...o.
Cytat:
|
Co do reszty - dlatego moim zdaniem Brzęczek pójdzie w dyrektora sportowego. Zawsze będzie mógł ewakuować się z Wisły jak dostanie fajną propozycję, zawsze też to mniejsza odpowiedzialność niż trenera za wyniki.
|
Czyli bezpodstawnie insynuujesz, że Błaszczykowski wsadzi swojego wujka, bez kwalifikacji na dyrektora, tak aby miał ciepłą robótkę, bez odpowiedzialności za wyniki...
Gruuubo. I oczywiście pozostali dwaj właściciele to klepną.
Cytat:
Sam fakt trenowania kadry nie jest zaś taką trampoliną do kariery, by mógł być pewien fajnej oferty po wygaśnięciu kontraktu. Jak się trafi jakaś Jagiellonia, to zawsze będzie mógł z posady dyrektora sportowego Wisły odejść.
|
Kilka lat temu dostał ofertę z Wisły Płock, dlaczego teraz miałby nie dostać? Smuda dostał ofertę, Fornalik, dlaczego u niego miałoby być inaczej?