Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2020, 14:58
Ciekawym jest, że po wpisie Czerepacha odezwały się wiadome osoby - te, które były symbolem tego forum w latach 16-18, te które przekonywały, że były zarząd jest święty i za niejakim pvd wmawiały, że istnieje spisek przeciwko byłej prezes i jej drużynie, a teraz są symbolami dobrej zmiany.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Odpowiedz cytując