Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów
ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem
ale warto brać na to poprawkę w dyskusjach np nad trenerem
|
Zadam 1 (zaje.biście) ważne pytanie ze znajomości sytuacji w klubie.
Ile razy spotkałeś się z Zarządem klubu/właścicielami i przeprowadziłeś merytoryczną rozmowę na temat jego funkcjonowania ?
ps. Jakie to oczywiście względy bo ja nie mam pojęcia ?