Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#644
Stary 08.09.2020, 11:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów

ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem

ale warto brać na to poprawkę w dyskusjach np nad trenerem
Zadam 1 (zaje.biście) ważne pytanie ze znajomości sytuacji w klubie.

Ile razy spotkałeś się z Zarządem klubu/właścicielami i przeprowadziłeś merytoryczną rozmowę na temat jego funkcjonowania ?

ps. Jakie to oczywiście względy bo ja nie mam pojęcia ?
Odpowiedz cytując