|
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów
ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem
ale warto brać na to poprawkę w dyskusjach np nad trenerem
|