Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2020, 11:23
bierzcie poprawkę na to że tak jak byli na forum goście którzy korzystali na układach WSH , i oni tutaj bronili zarzadu za wszelka cene w poprzednim układzie , tak teraz naczalstwo socios będzie broniło obecnego zarządu z oczywistych względów

ja nikogo nie osądzam nie krytykuje, ja to rozumiem

ale warto brać na to poprawkę w dyskusjach np nad trenerem
Odpowiedz cytując