Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5411
Stary 08.09.2020, 10:57
No to proszę bardzo - miasto zrobi nam stadion, z którego klub będzie mógł czerpać przychody, obejmie udziały w spółce i zrzeknie się dywidend, na rzecz ich reinwestycji w klub. Wtedy będzie można stwierdzić, że żaden z ekstraklasowych klubów nie jest faworyzowany względem drugiego.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 08.09.2020 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując