|
nie chce komucha bronić , ale myśle że głównym powodem jest to że są 2 kluby w mieście , i żaden polityk nie odważy się jawnie nas faworyzować
natomiast wiadomo jak jest , Jacek może nawet nam stadion zaorać , a i tak połowa forum na niego zagłosuje BYLE NIE PIS !!!!111!!1!
|