Kolego,
Dyskusja to nie jest gra gdzie jest zwycięzca i przegrany. Nie dla mnie. Może dla ciebie. Dla mnie to wymiana opinii i nic więcej.
Za to nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto mnie obraża w pierwszym zdaniu. Świadczy to o tym że mnie nie szanuje. Szkoda mojego czasu na dyskusję/wymianę poglądów. Dla mnie to nie jest sprawa życia i śmierci czy nawet dowartościowania się.
btw
nawet nie przeczytałem twojego posta więc nawet nie wiem jaka "prawda". Jak będziesz chciał rozmawiać bez obrażania interlokutora to może kiedyś.