|
Do tego projektu potrzebowaliśmy przedłużyć kontrakty takich asów jak Boguski czy Klemenz. Kazach nic nie gra od restartu po pandemii. Ogólnie nasi pomocnicy poza Kuba i jego karnymi mają wprost zajebiste liczby. W poczynaniach zarządu nie doszukiwalbym się jakiej logiki.
|