Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86888
Stary 06.09.2020, 20:47
Przedłużenie kontraktu z Zukovem to kolejny (po Buksie i Szocie) sygnał że zamierzamy budować Wisle z myślą o dłuższej perspektywie niż tylko kolejny rok.
Szkód tylko że z obecnych graczy którym się kończą za rok kontraktu to może Hoyo jeszcze zasługuje na przedluzenie. Reszta albo jest przeciętna, albo najlepsze lata ma za sobą, albo nie rokuje.
Odpowiedz cytując