|
Przedłużenie kontraktu z Zukovem to kolejny (po Buksie i Szocie) sygnał że zamierzamy budować Wisle z myślą o dłuższej perspektywie niż tylko kolejny rok.
Szkód tylko że z obecnych graczy którym się kończą za rok kontraktu to może Hoyo jeszcze zasługuje na przedluzenie. Reszta albo jest przeciętna, albo najlepsze lata ma za sobą, albo nie rokuje.
|