ciastek88 napisał(a):

Jest agentem Beqiraja , Mehremicia i Kuveljica. Albo ten agent ma w swojej stajni samych mega piłkarzy i my nie potrafimy tego dostrzec albo Nasi włodarze zawierzyli złotoustemu Serbowi. Stawiam na tą drugą opcję.
Wygląda to to porostu nieprofesjonalnie i jest zaprzeczeniem tego co oczekiwaliśmy po nowym rozdaniu.
|
Albo po prostu wynikiem biedy, w której trzeba liczyć się ze sprowadzaniem zawodników "tu na teraz" za jak najmniejsze pieniądze, z niestety wkalkulowana możliwością "wtopy".
Do tego dochodzi brak rozeznania na rynku, przez bardzo wąskie struktury. Myślicie że Kuba negocjował ten transfer albo oglądał godzinami grę Mahrenicia? No nie sądzę.