Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 02.09.2020, 20:23
A ja się zgadzam z Chomikiem i bym jednak dalej proponował nosić Kubę na rękach, nawet jeśli nie chodzi po wodzie i nie zamienia wody w wino. Powolutku idziemy w dobrym kierunku.
Odpowiedz cytując