Szneka napisał(a):

|
ale On nawet nie próbował trafić!!!!!
|
Chłop zachował się jak oldboy z brzuszkiem na rozgrzewce. Jego agentem nie jest przypadkiem agent Mehremicia ? (lub przypadkiem nie ten sam gość był obecny podczas sesji zdj. prezentacyjnych)
Obie te decyzje pod względem sportowym są dramatyczne. Staliśmy się Koroną Kielce gdzie różnej maści serbsko-bośniacko-chorwacko-albańsko agenci wciskają "gwiazdy" z bałkanów.
Jeden chłop 28 lat drugi 32 w dodatku osiągnięcia z cv tego pierwszego bardziej przypominają doświadczenie turysty o marnym poziomie.
I to wszystko w sezonie, kiedy można odważniej postawić na młodzież i kiedy w klubie rządzą Błaszczykowscy.
P.s: Tak, mam świadomość, że Wiślacka młodzież eufemistycznie określając nie jest najmocniejsza w Polsce, jednak skoro mamy przegrywać w tak frajerski sposób i z takimi tuzami jak KSZO, róbmy to młodymi wychowankami.