skarabeus napisał(a):

Levis,
no... ma lepsze warunki fizyczne
pomeran,
a co powiedzial bajkopisarz miga?
Ja w Beqiraju dostrzegam jakosc. Mysle sobie, ze nie jest przygotowany do sezonu.
|
Że Beqiraj uzyskał negatywna ocenę działu skautingu, a i tak go zatrudniono.
Sytuacja w której znalazł się w meczu ze Śląskiem, za pewne była jedną z setek w jego życiu, nie jest to junior który pierwszy raz staje przed szansą zdobycia gola. Fakt że nawet nie starał sie uderzyć z pierwszej piłki świadczy jeśli nie o przygotowaniu to o tym że po prostu piłkarsko już tylko odcina kupony.
Liczyłem na zawodnika klasy Ilieva czy choćby Penksy, a na dzisiaj dostajemy balast na 2 lata. Ktoś nieźle zamotal naszymi włodarzami. Może nam jeszcze zamknie usta, ale jeśli któryś z transferów będzie zasługiwać na miano niewypału to ten.