skarabeus napisał(a):

|
Ja w Beqiraju dostrzegam jakosc. Mysle sobie, ze nie jest przygotowany do sezonu.
|
To jest ciekawe co napisałeś. Podpisał u nas umowę 24 lipca (wtedy to ogłoszono). Czyli raptem miesiąc z hakiem i koleś wygląda fatalnie. Pytanie jak wyglądał zaraz po przyjściu? Ktoś pamięta sparingi?
Obczaiłem poprzedni klub i jego występy (na flashscore).
Przed pandemią styczeń i luty wyjściowy skład i grał praktycznie wszystko.
Później 4 sparingi w maju zagrali, ale nie znalazłem składów. Czerwiec i lipiec Netanya w grupie spadkowej i zagrał w pierwszym meczu, 2.06, wszedł w 72 min. Kolejne 6 spotkań poza kadrą, ale na wiki piszą że 7.06 poprosił o opuszczenie klubu.
Wyglądałoby więc, że od lutego jest bez grania, to by trochę tłumaczyło dlaczego jest tak słabo. Nie najlepiej też świadczy o nim samym, ale rozumiem, ze nie każdy piłkarz jest w stanie sam się przygotowywać i utrzymać w formie, nie wiem też jak wyglądała pandemia i restrykcje w Izraelu.
Mimo wszystko skłaniałbym się ku tezie, że trochę rytmu meczowego i jednak da nam trochę radości.