Karherop napisał(a):

|
Pozycja na liście transferowej
|
Czy ja wiem... raczej powinni mu zaproponować rozwiązanie kontraktu. Przecież jego nikt za darmo nie weźmie. Dodatkowo zaproponować to samo J. Carlosowi i przede wszystkim F. Becirajowi - może się jeszcze skuszą na niego w Sarajewie. W świetle tego co powiedział M. Miga w magazynie TSW w Weszło.fm to w ogóle nie dziwi, ze jego gra jest komedią.