Karherop napisał(a):

Madembo niech sobie wywalczy najpierw skład CLJ, bo są tam lepsi na jego pozycjach
Chuca to niewypal, a na skrzydle to już całkowicie. On nie ma dynamiki do grania na tej pozycji.
|
Dokładnie. Piszę o tym od kilku miesięcy. Pytanie jak nie skrzydło to czy jakakolwiek pozycja znajdzie się dla niego w Wiśle? Wg mnie nie.