ciastek88 napisał(a):

Czy nasi skoczkowie narciarscy, siatkarze, szczypiorniści też tak mają ?
|
Akurat strzeliłeś ślepakami w przypadku skoczków i szczypiornistów, bo to częste tłumaczenie w polskich związkach tych dyscyplin, dla słabej formy zawodników. Szczególnie wśród skoczków.