Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.09.2020, 12:01
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Czy nasi skoczkowie narciarscy, siatkarze, szczypiorniści też tak mają ?
Akurat strzeliłeś ślepakami w przypadku skoczków i szczypiornistów, bo to częste tłumaczenie w polskich związkach tych dyscyplin, dla słabej formy zawodników. Szczególnie wśród skoczków.
Odpowiedz cytując