skarabeus napisał(a):

|
A co moze zrobic jedna osoba? Ile meczow jest w stanie obejrzec na wlasne oczy? TV nie daje tego co obecnosc na meczu, obserwowanie zawodnika poza kadrem telewizji itd.
|
Chyba nie uważasz że praca Głowy sprowadza się tylko do oglądania spotkań w tv/internecie?