Cytat:
To po co został przedłużony? Przegrywa rywalizacje ale to nie oznacza, że nie ma go w kadrze i nie jest kolejnym skrzydłowym.
Savić, Mak, Yeobah, Carlos, Boguski, ewentualnie Kuba, Buksa, Szot. Osiem chłopa na dwie pozycje.
|
Zapomniales o Madembo ;-) No i Chuca tez od bidy moze tam grac.
Z klasycznych skrzydlowych mamy Savicia, Maka i Yeobaha. Kuba to raczej nie ma ochoty na skrzydle biegac. A cala reszta to zawodnicy, ktorzy graliby na skrzydle z musu. Stad pewnie pomysl nad kolejnym zawodnikiem, ktory dalby szersze pole manewru jesli chodzi o chocby zmiany nie mowiac o wyjsciowej jedenastce.
Natomiast pytanie raczej nie do mnie. Ja bym go nie przedluzyl gdybym decydowal, szczegolnie gdybym wiedzial ze przyjdzie Savic i Yeboah, majac juz Maka i Carlosa.