|
Sam bylem za przedluzeniem Klemenza, bo kiedy gral na swojej pozycji to dawal w miare stabilizacje.
Poczytajcie Dziekanowskiego. W kwestii przygotowania Legii. To jest ta sama sytuacja, ktora jest u nas. I te same bledy babole.
Smiem twierdzic, ze Ci sami zawodnicy dobrze przygotowani do sezonu prezentowaliby sie zupelnie inaczej i nie popelnialiby takich katastrofalnych bledow.
|