skarabeus napisał(a):

Mlynski to byloby idealne dopelnienie kadry ktora mamy na flankach. Ale podejrzewam, ze nie sprostamy finansowo. Chyba, ze trio cos od siebie dorzuci
Pamietam jeden z pierwszych wystepow Mlynskiego w lidze. Szybkosc, przebojowosc, sredni drybling. Na pewno do szlifowania chlopak z duzym potencjalem.
|
Na Młyńskiego nie ma szans. Pamiętajmy że tym klubem rządzą menegerowie.
Jak była szansa to z rok temu. Trzeba szukać wśród młodzieżowców którzy jeszcze nie błysnęli w ekstraklasie.