skarabeus napisał(a):

Pamietam jeden z pierwszych wystepow Mlynskiego w lidze. Szybkosc, przebojowosc, sredni drybling. Na pewno do szlifowania chlopak z duzym potencjalem.
|
Czyli dla swojego dobra lepiej żeby do Nas nie przychodził

Nasze spece już przebierają nogami żeby go "oszlifować ".