Temat
:
[II kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 29-08-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
107
31.08.2020, 13:13
skarabeus
napisał(a):
Basha za Kiko mial znakomita runde. Krotka pamiec widze masz.
To było 3 lata temu. Od tego czasu opuścił blisko 30 meczów.
caucus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do caucus
Znajdź inne posty napisane przez caucus