Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#534
Stary 30.08.2020, 23:33
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Lodu ludzie na te głowy - jesteśmy ekipą w eklasie na 10-13 miejsce, bliżej 13

Niestety z takimi dobrze poukładanymi zespołami będziemy dostawać w dupsko, normalka.
Nadgonimy sobie z Wartą i innymi ogórkami, czasem jakieś remisy z lepszymi wpadną.

Skąd nagle taki krzyk ?

Nikt Skowronka nie bedzie teraz zwalniał.
Bez przesady, to jest liga gdzie kazdy z kazdym moze wygrac. Po przerwie zimowej bylismy najlepiej punktujaca ekipa w lidze do momentu pandemii. Od powrotu gramy piach i trzeba zidentyfikowac zrodlo tego problemu. Co takiego Skowronek robi ze tylu pilkarzy jest bez formy. Zukow jest idealnym przykladem tego regresu od tamtego czasu ale napewno nie zapomnial jak sie gra.
Odpowiedz cytując