|
@Arek95
Szkoda że zapomniałeś, że Chuca wyszedł w podstawowym składzie 6 dni temu
Niepsuj długo wygrywał konkurencję z Burliga, ale ze względu na kontuzje wszedł później w przygotowania
Mówisz że w zespole nie ma rywalizacji, tymczasem po meczu z KSZO zaszły 4 zmiany w 1 składzie (wypadli Buchalik, Hoyo, Boguski, Mak), po Jagielloni kolejne 5 zmian (Wypadli Mehremic, Buksa, Chuca, Silva, Burliga) czyli łącznie w 3 spotkaniach licząc też z tymi z ławki, dane było zagrać.. 21 zawodników.
Rotacja nie do pozazdroszczenia biorąc pod uwagę że powinniśmy być przygotowani już na 1 mecz. Tutaj kamyczek do ogródku Skowronka, ale w zasadzie generalne wnioski na końcu swojego postu masz słuszne.
|