|
Na wiosnę byliśmy fajnie przygotowani, chociaż urazów było sporo (Dyja). Po przerwie epidemicznej byliśmy fatalnie przygotowani, ale urazów było mało (Skowronek). Teraz jesteśmy słabo przygotowani i liczba urazów jest przeciętna (Skowronek).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|