|
Zakontraktujmy jakiegoś stopera z kartą na ręku. To jest podstawa. A najlepiej dwóch, ale nas nie stać. Żadnych kolejnych skrzydłowych, napastników i środkowych pomocników. Stopera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|