KOALIK napisał(a):

|
Taki Peszko z Majewskim z miejsca graliby w podstawowym składzie, bo tu nie mieliby z kim przegrać. Ale lepiej sprowadzać nonejmów po układach menedżerskich...
|
Majewski jest po ciężkiej kontuzji i jemu pozostało już granie w piłkę na poziomie amatorskim/hobbistycznym .