Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
86834
29.08.2020, 22:28
tas de fleia
napisał(a):
Nie no chyba kontraktowo to nie mamy startu. Łabojke chyba mocno chcieliśmy, ale bez szans.
Łabojkę chcieliśmy w lipcu 2018 roku, gdy Sarapata z Dukatem jechali do Gliwic stadion przyklepać.
caucus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do caucus
Znajdź inne posty napisane przez caucus