Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Najlepszy był zaciąg hiszpański za czasów Ramireza Velez,Lonch,(petarda) Gonzales , Carlitos ,Imaz chyba wtedy też Basha przyszedł wsyzstko za jakieś marne grosze
|
Tja, grosze. Prowizje dla.menagerow do tej pory splacamy. Policz dodatkowo razem z niewypałami:
Videmont, Perez, Ze Manuel, Balaniuk, Valencia + jego kolega, pamięć płata figle ale wiadomo jak jest.