Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86833
Stary 29.08.2020, 22:25
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy był zaciąg hiszpański za czasów Ramireza Velez,Lonch,(petarda) Gonzales , Carlitos ,Imaz chyba wtedy też Basha przyszedł wsyzstko za jakieś marne grosze
Tja, grosze. Prowizje dla.menagerow do tej pory splacamy. Policz dodatkowo razem z niewypałami:
Videmont, Perez, Ze Manuel, Balaniuk, Valencia + jego kolega, pamięć płata figle ale wiadomo jak jest.
Odpowiedz cytując