Szneka napisał(a):

Podejrzewam, że młodzież pozyskana przez Śląsk nie kosztowała więcej niż pozyskani przez nas zawodnicy. postawili odważnie na młodzież i mają efekty sportowy jak i finansowy. U nas póki co i tu i tu tragedia i perspektyw brak.
P.S taki Praszelik wg Przeglądu Sportowego kosztował 75 tys. Nie było nas na Niego stać?
|
Nie no chyba kontraktowo to nie mamy startu. Łabojke chyba mocno chcieliśmy, ale bez szans.