Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86832
Stary 29.08.2020, 21:32
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że młodzież pozyskana przez Śląsk nie kosztowała więcej niż pozyskani przez nas zawodnicy. postawili odważnie na młodzież i mają efekty sportowy jak i finansowy. U nas póki co i tu i tu tragedia i perspektyw brak.
P.S taki Praszelik wg Przeglądu Sportowego kosztował 75 tys. Nie było nas na Niego stać?
Nie no chyba kontraktowo to nie mamy startu. Łabojke chyba mocno chcieliśmy, ale bez szans.
Odpowiedz cytując