Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86823
Stary 29.08.2020, 20:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A wiesz ile Ci młodzi kosztowali i że również Płachta i Labojka interesowala się Wisła? Jakby nam Kraków jak Wrocław Śląskowi sypał 13 mln złotych rocznie to byśmy też jechali na talentach z 1 ligi. A tak co najwyżej nam zostają piłkarze 2 kategorii jak Szota czy Balicki.
Podejrzewam, że młodzież pozyskana przez Śląsk nie kosztowała więcej niż pozyskani przez nas zawodnicy. postawili odważnie na młodzież i mają efekty sportowy jak i finansowy. U nas póki co i tu i tu tragedia i perspektyw brak.
P.S taki Praszelik wg Przeglądu Sportowego kosztował 75 tys. Nie było nas na Niego stać?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 29.08.2020 o godz. 20:51.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując