Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14583
Stary 28.08.2020, 21:17
caucus napisał(a):
Problemem jest jednak to, że Nawałka wciąż może uważać się za trenera. A ktoś myślący jak trener zawsze będzie próbował, nawet podświadomie, swojego podwładnego podkopywać.

No coś podobnego chyba było pod koniec 2006 r. Nie twierdzę, że Okuka był dobrym trenerem bo był słabym, ale jednak to Nawałka go zastąpił.
Odpowiedz cytując